Stockholm

AFLYST!
På grund af manglende tilslutning er turen til Stockholm aflyst.

Kære medlemmer af FORCE Seniorklub.

Bestyrelsen har næste år planlagt en tur  for klubbens medlemmer og ledsagere til Stockholm 16. – 20. august 2024. Vi kører med tog frem og tilbage fra Københavns Hovedbanegård og skal i øvrigt være turister i den skønne by ifølge det vedlagte program.

Før vi går videre med planlægningen, vil vi høre om I er interesseret i en sådan tur.

Derfor: Venligst meld tilbage her på mail på:  formand@force-seniorklub.dk senest mandag den 27. november i år, om I og jeres eventuelle ledsager vil med. Vi modtager gerne både positive og negative tilbagemeldinger.

Seniorklubben giver tilskud til hvert medlem til turen på maksimalt kr. 1000,00 afhængigt af antal deltagere.

Bemærk at et positivt svar på denne mail ikke er en endelig og bindende tilmelding fra jer. Mailen sendes kun for at erfare jeres interesse for en sådan udflugt. En bindende tilmelding-invitation følger senere, hvis interessen fra jer er til en udflugt til hovedstaden i skærgården.

Bestyrelsen ser frem til at modtage jeres svar.

Med venlig hilsen,

pbv

Peter Kronborg

Formand

FORCE Seniorklub

Skriv kommentar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *